fxtop.com currency converters and exchange rates history homepage

Döviz çiftleri

passado Geçmiþ tarihli dövizlerin çevrilmesi
grá Geçmiþ döviz kurlarý grafiði
comparação Geçmiþ karþýlaþtýrma grafiði
Mudanças Döviz kurlarýnýn geliþiminin interaktif dünya haritasý
diff Forex Eðilimleri
Conversor de divisas Normal döviz çeviricisi
par Eþ döviz portalý
inflation calculator nechto Fotolia Enflasyon Hesaplayýcýsý
2 tarih arasýndaki küresel enflasyon geliþim haritasý Enflasyon haritasý
Or Altýn (1g = 360.16 TRY)
Países Ülkelere göre döviz listesi
cruzadas Çapraz kurlar
equivalência Eþdeðerlik Tablosu
TRY Döviz
Temel döviz kurlarý
1 EUR=1.0894 USD
1 EUR=118.7 JPY
1 EUR=0.8829 GBP
1 USD=108.96 JPY
1 USD=0.9706 CHF
1 GBP=1.234 USD
1 USD=1.3962 CAD
1 USD=1.6157 AUD
1 EUR=1.0574 CHF
1 EUR=7.36 TRY
1 USD=6.76 TRY
Fxtop.com :
Bu site hakkında
Referans
Yayıncılar
Bize ulaşın
© 2019 FXTOP
Dersler: 07 Nisan 2020 18:13 CEST

Döviz çiftleri AUD Avustralya [Avustralya Dolarý / $ AU] ile NZD Yeni Zelanda [Yeni Zelanda Dolarý / $ NZ]

Baþka döviz seçimi: Çevirme
Kaynak tutar:
Kaynak döviz:
Hedef döviz:

Son döviz kurlarý:
tarih 07 Nisan 2020 18:13 CEST
1 AUD-Avustralya [Avustralya Dolarý / $ AU]=1.0332 NZD-Yeni Zelanda [Yeni Zelanda Dolarý / $ NZ]
1 NZD-Yeni Zelanda [Yeni Zelanda Dolarý / $ NZ]=0.9678 AUD-Avustralya [Avustralya Dolarý / $ AU]
Döviz kuru geçmiþi : Daha çok detay
geçmiþ çizelgesi, büyütmek için týklayýn
Baþlangýç Baþlangýç 2020 Baþlangýç 2019 Baþlangýç 2018 Baþlangýç 2015 Baþlangýç 2010 Baþlangýç 1990 Baþlangýç 1953 Þamdan grafiði
Çapraz kurlar : Daha çok detay
DövizAUD
AUD
NZD
NZD
CAD
CAD
CHF
CHF
EUR
EUR
GBP
GBP
JPY
JPY
USD
USD
AUDAUD11.0332(*)0.86420.60070.56810.501667.43710.6189
NZDNZD0.967810.83640.58140.54990.485565.26760.599
CADCAD1.15721.195610.69520.65740.580478.03690.7162
CHFCHF1.66461.721.438510.94570.835112.25811.0303
EUREUR1.76011.81861.52111.057410.8829118.69821.0894
GBPGBP1.99362.05991.72281.19761.13271134.44571.234
JPYJPY0.01480.01530.01280.00890.00840.007410.0092
USDUSD1.61571.66941.39620.97060.91790.8104108.95551

(*) Örnek:1 AUD-Avustralya [Avustralya Dolarý / $ AU]=1.0332 NZD-Yeni Zelanda [Yeni Zelanda Dolarý / $ NZ]

Eþdeðerlik Tablosu : Daha çok detay
AUD
NZD
11.03
1.11.14
1.21.24
1.51.55
1.71.76
22.07
2.52.58
33.1
44.13
55.17
66.2
77.23
88.27
99.3
AUD
NZD
1010.33
1111.37
1212.4
1515.5
1717.57
2020.66
2525.83
3031
4041.33
5051.66
6061.99
7072.33
8082.66
9092.99
AUD
NZD
100103.32
110113.66
120123.99
150154.99
170175.65
200206.65
250258.31
300309.97
400413.3
500516.62
600619.94
700723.27
800826.59
900929.92
NZD
AUD
10.97
1.11.06
1.21.16
1.51.45
1.71.65
21.94
2.52.42
32.9
43.87
54.84
65.81
76.77
87.74
98.71
NZD
AUD
109.68
1110.65
1211.61
1514.52
1716.45
2019.36
2524.2
3029.03
4038.71
5048.39
6058.07
7067.75
8077.43
9087.1
NZD
AUD
10096.78
110106.46
120116.14
150145.17
170164.53
200193.57
250241.96
300290.35
400387.13
500483.91
600580.7
700677.48
800774.26
900871.05
Belirtilenin çevrim kurlarýndaki deðiþiklikler Euro : Daha çok detay
En çok týrmanan dövizler en önce görünür
1 gün :
DövizDeðiþim
MXN MXN Meksika [Meksika Pesosu]0.935022 %
XAU XAU Altýn (gram) [Altýn]0.761035 %
CAD CAD Kanada [Kanada Dolarý]0.318661 %
XDR XDR FMI [Özel Çekme Haklarý]0.167026 %
ARS ARS Arjantin [Arjantin Pesosu]0.146345 %
TWD TWD Tayvan [Yeni Tayvan Dolarý]0.110493 %
CHF CHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý]0.078591 %
CNY CNY Çin [Çin Yuan Renminbisi]0.055498 %
SGD SGD Singapur [Singapur Dolarý]0.029039 %
KRW KRW Güney Kore [Güney Kore Wonu]0.024421 %
EUR EUR Euro Bölgesi [Euro]0.000000 %
USD USD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý]-0.084357 %
HKD HKD Hong Kong [Dolar]-0.087041 %
JPY JPY Japonya [Japon Yeni]-0.124878 %
AUD AUD Avustralya [Avustralya Dolarý]-0.132490 %
NZD NZD Yeni Zelanda [Yeni Zelanda Dolarý]-0.145109 %
GBP GBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini]-0.219851 %
INR INR Hindistan [Hindistan Rupisi]-0.246715 %
SEK SEK Ýsveç [Ýsveç Kronu]-0.435414 %
BRL BRL Brezilya [Brezilya Reali]-0.516497 %
NOK NOK Norveç [Norveç Kronu]-0.537115 %
1 yýl :
DövizDeðiþim
XAU XAU Altýn (gram) [Altýn]31.570997 %
CHF CHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý]6.170856 %
JPY JPY Japonya [Japon Yeni]5.811894 %
TWD TWD Tayvan [Yeni Tayvan Dolarý]5.405188 %
HKD HKD Hong Kong [Dolar]4.493903 %
USD USD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý]3.197060 %
XDR XDR FMI [Özel Çekme Haklarý]0.688519 %
EUR EUR Euro Bölgesi [Euro]0.000000 %
CAD CAD Kanada [Kanada Dolarý]-1.500754 %
CNY CNY Çin [Çin Yuan Renminbisi]-1.751256 %
SGD SGD Singapur [Singapur Dolarý]-1.845042 %
GBP GBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini]-2.446278 %
KRW KRW Güney Kore [Güney Kore Wonu]-3.164341 %
SEK SEK Ýsveç [Ýsveç Kronu]-4.162224 %
INR INR Hindistan [Hindistan Rupisi]-5.428439 %
NZD NZD Yeni Zelanda [Yeni Zelanda Dolarý]-8.248899 %
AUD AUD Avustralya [Avustralya Dolarý]-10.188872 %
NOK NOK Norveç [Norveç Kronu]-12.920817 %
MXN MXN Meksika [Meksika Pesosu]-18.621246 %
BRL BRL Brezilya [Brezilya Reali]-23.663503 %
ARS ARS Arjantin [Arjantin Pesosu]-31.164702 %
döviz çeviricisi : Daha çok detay
Döviz cinsinden tutarı giriniz ve çevrilen tutarı görmek için buraya tıklayınız.
Tutarlar girilirken ondalýk ayracý olarak nokta da, virgül de kullanýlabilir.

DövizTutar
AUDAUD Avustralya [Avustralya Dolarý / $ AU]
NZDNZD Yeni Zelanda [Yeni Zelanda Dolarý / $ NZ]
EUREUR Euro Bölgesi [Euro / €]
USDUSD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý / $]
CADCAD Kanada [Kanada Dolarý / $ CA]
CHFCHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý / F CH]
CNYCNY Çin [Çin Yuan Renminbisi / Ұ]
GBPGBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini / £]
JPYJPY Japonya [Japon Yeni / ¥]
ZARZAR Güney Afrika [Güney Afrika Randý / R]
Not:
Bu sayfa, merkez bankaları tarafýndan yayýnlanan geçmiþ tarihli resmi döviz kurlarýný kullanmaktadýr. ’nin tarih ; 07 Nisan 2020 18:13 CEST.
Altýn (XAU), gümüþ (XAG), platin (XPT) ve paladyum (XPD) için kurlar gram þeklinde ifade edilmektedir (1 ons=31.103 gram).
Bütün resmi kurallar uygulanmaktadır.