fxtop.com currency converters and exchange rates history homepage

Döviz çiftleri

passado Geçmiþ tarihli dövizlerin çevrilmesi
grá Geçmiþ döviz kurlarý grafiði
comparação Geçmiþ karþýlaþtýrma grafiði
Mudanças Döviz kurlarýnýn geliþiminin interaktif dünya haritasý
diff Forex Eðilimleri
Conversor de divisas Normal döviz çeviricisi
par Eþ döviz portalý
inflation calculator nechto Fotolia Enflasyon Hesaplayýcýsý
2 tarih arasýndaki küresel enflasyon geliþim haritasý Enflasyon haritasý
Or Altýn (1g = 371.21 TRY)
Países Ülkelere göre döviz listesi
cruzadas Çapraz kurlar
equivalência Eþdeðerlik Tablosu
TRY Döviz
Temel döviz kurlarý
1 EUR=1.096 USD
1 EUR=117.84 JPY
1 EUR=0.8897 GBP
1 USD=107.52 JPY
1 USD=0.9667 CHF
1 GBP=1.2318 USD
1 USD=1.3786 CAD
1 USD=1.5059 AUD
1 EUR=1.0594 CHF
1 EUR=7.41 TRY
1 USD=6.76 TRY
Fxtop.com :
Bu site hakkında
Referans
Yayıncılar
Bize ulaşın
© 2019 FXTOP
Dersler: 27 Mayýs 2020 08:03 CEST

Döviz çiftleri CHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý / F CH] ile CUP Küba [Küba Pesosu]

Baþka döviz seçimi: Çevirme
Kaynak tutar:
Kaynak döviz:
Hedef döviz:

Son döviz kurlarý:
tarih 27 Mayýs 2020 08:03 CEST
1 CHF-Ýsviçre [Ýsviçre Frangý / F CH]=25.8625 CUP-Küba [Küba Pesosu]
1 CUP-Küba [Küba Pesosu]=0.0387 CHF-Ýsviçre [Ýsviçre Frangý / F CH]
Döviz kuru geçmiþi : Daha çok detay
geçmiþ çizelgesi, büyütmek için týklayýn
Baþlangýç Baþlangýç 2020 Baþlangýç 2019 Baþlangýç 2018 Baþlangýç 2015 Baþlangýç 2010 Baþlangýç 1990 Baþlangýç 1953 Þamdan grafiði
Çapraz kurlar : Daha çok detay
DövizCHF
CHF
CUP
CUP
AUD
AUD
CAD
CAD
EUR
EUR
GBP
GBP
JPY
JPY
USD
USD
CHFCHF125.8625(*)1.55791.42620.94390.8398111.23211.0345
CUPCUP0.038710.06020.05510.03650.03254.30090.04
AUDAUD0.641916.601410.91550.60590.539171.40090.6641
CADCAD0.701218.13451.092310.66190.588977.99460.7254
EUREUR1.059427.39921.65041.510910.8897117.84131.096
GBPGBP1.190730.79481.8551.69811.12391132.44541.2318
JPYJPY0.0090.23250.0140.01280.00850.007610.0093
USDUSD0.9667251.50591.37860.91240.8118107.52251

(*) Örnek:1 CHF-Ýsviçre [Ýsviçre Frangý / F CH]=25.8625 CUP-Küba [Küba Pesosu]

Eþdeðerlik Tablosu : Daha çok detay
CHF
CUP
125.86
1.128.45
1.231.04
1.538.79
1.743.97
251.73
2.564.66
377.59
4103.45
5129.31
6155.18
7181.04
8206.9
9232.76
CHF
CUP
10258.63
11284.49
12310.35
15387.94
17439.66
20517.25
25646.56
30775.88
401 034.5
501 293.13
601 551.75
701 810.38
802 069
902 327.63
CHF
CUP
1002 586.25
1102 844.88
1203 103.5
1503 879.38
1704 396.63
2005 172.5
2506 465.63
3007 758.75
40010 345
50012 931.25
60015 517.5
70018 103.75
80020 690
90023 276.25
CUP
CHF
100.39
110.43
120.46
150.58
170.66
200.77
250.97
301.16
401.55
501.93
602.32
702.71
803.09
903.48
CUP
CHF
1003.87
1104.25
1204.64
1505.8
1706.57
2007.73
2509.67
30011.6
40015.47
50019.33
60023.2
70027.07
80030.93
90034.8
CUP
CHF
1 00038.67
1 10042.53
1 20046.4
1 50058
1 70065.73
2 00077.33
2 50096.67
3 000116
4 000154.66
5 000193.33
6 000232
7 000270.66
8 000309.33
9 000347.99
Belirtilenin çevrim kurlarýndaki deðiþiklikler Euro : Daha çok detay
En çok týrmanan dövizler en önce görünür
1 gün :
DövizDeðiþim
BRL BRL Brezilya [Brezilya Reali]0.895349 %
CAD CAD Kanada [Kanada Dolarý]0.496992 %
NOK NOK Norveç [Norveç Kronu]0.367334 %
XDR XDR FMI [Özel Çekme Haklarý]0.324405 %
ARS ARS Arjantin [Arjantin Pesosu]0.255075 %
AUD AUD Avustralya [Avustralya Dolarý]0.210977 %
USD USD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý]0.139785 %
CUP CUP Küba [Küba Pesosu]0.139785 %
HKD HKD Hong Kong [Dolar]0.129696 %
SGD SGD Singapur [Singapur Dolarý]0.074670 %
JPY JPY Japonya [Japon Yeni]0.066808 %
CHF CHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý]0.054936 %
INR INR Hindistan [Hindistan Rupisi]0.053543 %
KRW KRW Güney Kore [Güney Kore Wonu]0.023686 %
EUR EUR Euro Bölgesi [Euro]0.000000 %
TWD TWD Tayvan [Yeni Tayvan Dolarý]-0.079439 %
GBP GBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini]-0.107335 %
SEK SEK Ýsveç [Ýsveç Kronu]-0.140146 %
CNY CNY Çin [Çin Yuan Renminbisi]-0.183949 %
MXN MXN Meksika [Meksika Pesosu]-0.253545 %
XAU XAU Altýn (gram) [Altýn]-0.623053 %
1 yýl :
DövizDeðiþim
XAU XAU Altýn (gram) [Altýn]36.833856 %
TWD TWD Tayvan [Yeni Tayvan Dolarý]7.240749 %
CHF CHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý]5.801887 %
JPY JPY Japonya [Japon Yeni]3.977273 %
HKD HKD Hong Kong [Dolar]3.206469 %
USD USD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý]1.931663 %
CUP CUP Küba [Küba Pesosu]1.931663 %
SEK SEK Ýsveç [Ýsveç Kronu]1.454108 %
XDR XDR FMI [Özel Çekme Haklarý]0.588439 %
EUR EUR Euro Bölgesi [Euro]0.000000 %
GBP GBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini]-0.630077 %
CAD CAD Kanada [Kanada Dolarý]-0.862750 %
SGD SGD Singapur [Singapur Dolarý]-1.008997 %
CNY CNY Çin [Çin Yuan Renminbisi]-1.358137 %
KRW KRW Güney Kore [Güney Kore Wonu]-1.770409 %
AUD AUD Avustralya [Avustralya Dolarý]-2.019469 %
INR INR Hindistan [Hindistan Rupisi]-6.182546 %
NOK NOK Norveç [Norveç Kronu]-10.450419 %
MXN MXN Meksika [Meksika Pesosu]-12.359010 %
BRL BRL Brezilya [Brezilya Reali]-23.458064 %
ARS ARS Arjantin [Arjantin Pesosu]-32.808900 %
döviz çeviricisi : Daha çok detay
Döviz cinsinden tutarı giriniz ve çevrilen tutarı görmek için buraya tıklayınız.
Tutarlar girilirken ondalýk ayracý olarak nokta da, virgül de kullanýlabilir.

DövizTutar
CHFCHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý / F CH]
CUPCUP Küba [Küba Pesosu]
EUREUR Euro Bölgesi [Euro / €]
USDUSD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý / $]
AUDAUD Avustralya [Avustralya Dolarý / $ AU]
CADCAD Kanada [Kanada Dolarý / $ CA]
CNYCNY Çin [Çin Yuan Renminbisi / Ұ]
GBPGBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini / £]
JPYJPY Japonya [Japon Yeni / ¥]
NZDNZD Yeni Zelanda [Yeni Zelanda Dolarý / $ NZ]
ZARZAR Güney Afrika [Güney Afrika Randý / R]
Not:
Bu sayfa, merkez bankaları tarafýndan yayýnlanan geçmiþ tarihli resmi döviz kurlarýný kullanmaktadýr. ’nin tarih ; 27 Mayýs 2020 08:03 CEST.
Altýn (XAU), gümüþ (XAG), platin (XPT) ve paladyum (XPD) için kurlar gram þeklinde ifade edilmektedir (1 ons=31.103 gram).
Bütün resmi kurallar uygulanmaktadır.