fxtop.com currency converters and exchange rates history homepage

Döviz çiftleri

passado Geçmiþ tarihli dövizlerin çevrilmesi
grá Geçmiþ döviz kurlarý grafiði
comparação Geçmiþ karþýlaþtýrma grafiði
Mudanças Döviz kurlarýnýn geliþiminin interaktif dünya haritasý
diff Forex Eðilimleri
Conversor de divisas Normal döviz çeviricisi
par Eþ döviz portalý
inflation calculator nechto Fotolia Enflasyon Hesaplayýcýsý
2 tarih arasýndaki küresel enflasyon geliþim haritasý Enflasyon haritasý
Or Altýn (1g = 439.16 TRY)
Países Ülkelere göre döviz listesi
cruzadas Çapraz kurlar
equivalência Eþdeðerlik Tablosu
TRY Döviz
Temel döviz kurlarý
1 EUR=1.2126 USD
1 EUR=126.5 JPY
1 EUR=0.8834 GBP
1 USD=104.32 JPY
1 USD=0.8885 CHF
1 GBP=1.3727 USD
1 USD=1.2803 CAD
1 USD=1.303 AUD
1 EUR=1.0774 CHF
1 EUR=8.92 TRY
1 USD=7.36 TRY
Fxtop.com :
Bu site hakkında
Referans
Yayıncılar
Bize ulaşın
© 2020 FXTOP
Dersler: 28 Ocak 2021 17:22 CEST

Döviz çiftleri CNY Çin [Çin Yuan Renminbisi / Ұ] ile CHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý / F CH]

Baþka döviz seçimi: Çevirme
Kaynak tutar:
Kaynak döviz:
Hedef döviz:

Son döviz kurlarý:
tarih 28 Ocak 2021 17:22 CEST
1 CNY-Çin [Çin Yuan Renminbisi / Ұ]=0.1378 CHF-Ýsviçre [Ýsviçre Frangý / F CH]
1 CHF-Ýsviçre [Ýsviçre Frangý / F CH]=7.2588 CNY-Çin [Çin Yuan Renminbisi / Ұ]
Döviz kuru geçmiþi : Daha çok detay
geçmiþ çizelgesi, büyütmek için týklayýn
Baþlangýç Baþlangýç 2021 Baþlangýç 2020 Baþlangýç 2019 Baþlangýç 2016 Baþlangýç 2011 Baþlangýç 1990 Baþlangýç 1953 Þamdan grafiði
Çapraz kurlar : Daha çok detay
DövizCNY
CNY
CHF
CHF
AUD
AUD
CAD
CAD
EUR
EUR
GBP
GBP
JPY
JPY
USD
USD
CNYCNY10.1378(*)0.2020.19850.12790.11316.17450.1551
CHFCHF7.258811.46651.44090.92810.8199117.4081.1255
AUDAUD4.94970.681910.98260.63290.559180.05840.7674
CADCAD5.03760.6941.017810.64410.56981.47990.7811
EUREUR7.82091.07741.58011.552510.8834126.49841.2126
GBPGBP8.85331.21971.78871.75751.1321143.19781.3727
JPYJPY0.06180.00850.01250.01230.00790.00710.0096
USDUSD6.44950.88851.3031.28030.82470.7285104.31751

(*) Örnek:1 CNY-Çin [Çin Yuan Renminbisi / Ұ]=0.1378 CHF-Ýsviçre [Ýsviçre Frangý / F CH]

Eþdeðerlik Tablosu : Daha çok detay
CNY
CHF
101.38
111.52
121.65
152.07
172.34
202.76
253.44
304.13
405.51
506.89
608.27
709.64
8011.02
9012.4
CNY
CHF
10013.78
11015.15
12016.53
15020.66
17023.42
20027.55
25034.44
30041.33
40055.11
50068.88
60082.66
70096.43
800110.21
900123.99
CNY
CHF
1 000137.76
1 100151.54
1 200165.32
1 500206.64
1 700234.2
2 000275.53
2 500344.41
3 000413.29
4 000551.05
5 000688.82
6 000826.58
7 000964.34
8 0001 102.11
9 0001 239.87
CHF
CNY
17.26
1.17.98
1.28.71
1.510.89
1.712.34
214.52
2.518.15
321.78
429.04
536.29
643.55
750.81
858.07
965.33
CHF
CNY
1072.59
1179.85
1287.11
15108.88
17123.4
20145.18
25181.47
30217.77
40290.35
50362.94
60435.53
70508.12
80580.71
90653.3
CHF
CNY
100725.88
110798.47
120871.06
1501 088.83
1701 234
2001 451.77
2501 814.71
3002 177.65
4002 903.53
5003 629.42
6004 355.3
7005 081.18
8005 807.07
9006 532.95
Belirtilenin çevrim kurlarýndaki deðiþiklikler Euro : Daha çok detay
En çok týrmanan dövizler en önce görünür
1 gün :
DövizDeðiþim
NOK NOK Norveç [Norveç Kronu]0.905246 %
AUD AUD Avustralya [Avustralya Dolarý]0.716738 %
MXN MXN Meksika [Meksika Pesosu]0.420607 %
SEK SEK Ýsveç [Ýsveç Kronu]0.346087 %
GBP GBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini]0.299757 %
CAD CAD Kanada [Kanada Dolarý]0.250562 %
XAU XAU Altýn (gram) [Altýn]0.153139 %
TWD TWD Tayvan [Yeni Tayvan Dolarý]0.122983 %
KRW KRW Güney Kore [Güney Kore Wonu]0.084101 %
CHF CHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý]0.081212 %
BRL BRL Brezilya [Brezilya Reali]0.079356 %
ARS ARS Arjantin [Arjantin Pesosu]0.061839 %
XDR XDR FMI [Özel Çekme Haklarý]0.046094 %
CNY CNY Çin [Çin Yuan Renminbisi]0.022376 %
SGD SGD Singapur [Singapur Dolarý]0.004901 %
EUR EUR Euro Bölgesi [Euro]0.000000 %
INR INR Hindistan [Hindistan Rupisi]-0.138336 %
JPY JPY Japonya [Japon Yeni]-0.235855 %
USD USD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý]-0.290938 %
HKD HKD Hong Kong [Dolar]-0.293031 %
1 yýl :
DövizDeðiþim
XAU XAU Altýn (gram) [Altýn]6.727829 %
SEK SEK Ýsveç [Ýsveç Kronu]4.578059 %
AUD AUD Avustralya [Avustralya Dolarý]2.362700 %
EUR EUR Euro Bölgesi [Euro]0.000000 %
CHF CHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý]-0.741909 %
CNY CNY Çin [Çin Yuan Renminbisi]-2.413520 %
TWD TWD Tayvan [Yeni Tayvan Dolarý]-2.496950 %
KRW KRW Güney Kore [Güney Kore Wonu]-3.965175 %
NOK NOK Norveç [Norveç Kronu]-4.226985 %
GBP GBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini]-4.514520 %
JPY JPY Japonya [Japon Yeni]-4.896989 %
XDR XDR FMI [Özel Çekme Haklarý]-5.060743 %
CAD CAD Kanada [Kanada Dolarý]-6.733488 %
SGD SGD Singapur [Singapur Dolarý]-7.258515 %
HKD HKD Hong Kong [Dolar]-8.709010 %
USD USD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý]-8.981887 %
INR INR Hindistan [Hindistan Rupisi]-11.171182 %
MXN MXN Meksika [Meksika Pesosu]-16.129894 %
BRL BRL Brezilya [Brezilya Reali]-29.854078 %
ARS ARS Arjantin [Arjantin Pesosu]-37.439745 %
döviz çeviricisi : Daha çok detay
Döviz cinsinden tutarı giriniz ve çevrilen tutarı görmek için buraya tıklayınız.
Tutarlar girilirken ondalýk ayracý olarak nokta da, virgül de kullanýlabilir.

DövizTutar
CNYCNY Çin [Çin Yuan Renminbisi / Ұ]
CHFCHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý / F CH]
EUREUR Euro Bölgesi [Euro / €]
USDUSD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý / $]
AUDAUD Avustralya [Avustralya Dolarý / $ AU]
CADCAD Kanada [Kanada Dolarý / $ CA]
GBPGBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini / £]
JPYJPY Japonya [Japon Yeni / ¥]
NZDNZD Yeni Zelanda [Yeni Zelanda Dolarý / $ NZ]
ZARZAR Güney Afrika [Güney Afrika Randý / R]
Not:
Bu sayfa, merkez bankaları tarafýndan yayýnlanan geçmiþ tarihli resmi döviz kurlarýný kullanmaktadýr. ’nin tarih ; 28 Ocak 2021 17:22 CEST.
Altýn (XAU), gümüþ (XAG), platin (XPT) ve paladyum (XPD) için kurlar gram þeklinde ifade edilmektedir (1 ons=31.103 gram).
Bütün resmi kurallar uygulanmaktadır.