fxtop.com currency converters and exchange rates history homepage

Döviz çiftleri

passado Geçmiþ tarihli dövizlerin çevrilmesi
grá Geçmiþ döviz kurlarý grafiði
comparação Geçmiþ karþýlaþtýrma grafiði
Mudanças Döviz kurlarýnýn geliþiminin interaktif dünya haritasý
diff Forex Eðilimleri
Conversor de divisas Normal döviz çeviricisi
par Eþ döviz portalý
inflation calculator nechto Fotolia Enflasyon Hesaplayýcýsý
2 tarih arasýndaki küresel enflasyon geliþim haritasý Enflasyon haritasý
Or Altýn (1g = 473.95 TRY)
Países Ülkelere göre döviz listesi
cruzadas Çapraz kurlar
equivalência Eþdeðerlik Tablosu
TRY Döviz
Temel döviz kurlarý
1 EUR=1.184 USD
1 EUR=123.79 JPY
1 EUR=0.9166 GBP
1 USD=104.56 JPY
1 USD=0.9115 CHF
1 GBP=1.2916 USD
1 USD=1.3204 CAD
1 USD=1.3717 AUD
1 EUR=1.0792 CHF
1 EUR=8.95 TRY
1 USD=7.56 TRY
Fxtop.com :
Bu site hakkında
Referans
Yayıncılar
Bize ulaşın
© 2019 FXTOP
Dersler: 20 Eylül 2020 17:41 CEST

Döviz çiftleri HKD Hong Kong [Dolar / $ HK] ile USD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý / $]

Baþka döviz seçimi: Çevirme
Kaynak tutar:
Kaynak döviz:
Hedef döviz:

Son döviz kurlarý:
tarih 20 Eylül 2020 17:41 CEST
1 HKD-Hong Kong [Dolar / $ HK]=0.129 USD-Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý / $]
1 USD-Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý / $]=7.7501 HKD-Hong Kong [Dolar / $ HK]
Döviz kuru geçmiþi : Daha çok detay
geçmiþ çizelgesi, büyütmek için týklayýn
Baþlangýç Baþlangýç 2020 Baþlangýç 2019 Baþlangýç 2018 Baþlangýç 2015 Baþlangýç 2010 Baþlangýç 1990 Baþlangýç 1953 Þamdan grafiði
Çapraz kurlar : Daha çok detay
DövizHKD
HKD
USD
USD
AUD
AUD
CAD
CAD
CHF
CHF
EUR
EUR
GBP
GBP
JPY
JPY
HKDHKD10.129(*)0.1770.17040.11760.1090.099913.4913
USDUSD7.750111.37171.32040.91150.84460.7742104.558
AUDAUD5.64980.72910.96250.66450.61570.564476.2228
CADCAD5.86960.75741.038910.69030.63970.586479.189
CHFCHF8.50241.09711.50491.448510.92660.8494114.7088
EUREUR9.17581.1841.62411.56331.079210.9166123.7936
GBPGBP10.01031.29161.77181.70541.17731.09091135.0524
JPYJPY0.07410.00960.01310.01260.00870.00810.00741

(*) Örnek:1 HKD-Hong Kong [Dolar / $ HK]=0.129 USD-Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý / $]

Eþdeðerlik Tablosu : Daha çok detay
HKD
USD
101.29
111.42
121.55
151.94
172.19
202.58
253.23
303.87
405.16
506.45
607.74
709.03
8010.32
9011.61
HKD
USD
10012.9
11014.19
12015.48
15019.35
17021.94
20025.81
25032.26
30038.71
40051.61
50064.52
60077.42
70090.32
800103.23
900116.13
HKD
USD
1 000129.03
1 100141.93
1 200154.84
1 500193.55
1 700219.35
2 000258.06
2 500322.58
3 000387.09
4 000516.13
5 000645.16
6 000774.19
7 000903.22
8 0001 032.25
9 0001 161.28
USD
HKD
17.75
1.18.53
1.29.3
1.511.63
1.713.18
215.5
2.519.38
323.25
431
538.75
646.5
754.25
862
969.75
USD
HKD
1077.5
1185.25
1293
15116.25
17131.75
20155
25193.75
30232.5
40310
50387.5
60465
70542.5
80620
90697.5
USD
HKD
100775.01
110852.51
120930.01
1501 162.51
1701 317.51
2001 550.01
2501 937.51
3002 325.02
4003 100.02
5003 875.03
6004 650.03
7005 425.04
8006 200.04
9006 975.05
Belirtilenin çevrim kurlarýndaki deðiþiklikler Euro : Daha çok detay
En çok týrmanan dövizler en önce görünür
1 gün :
DövizDeðiþim
SEK SEK Ýsveç [Ýsveç Kronu]0.433344 %
XAU XAU Altýn (gram) [Altýn]0.164745 %
ARS ARS Arjantin [Arjantin Pesosu]0.049141 %
AUD AUD Avustralya [Avustralya Dolarý]0.006034 %
CNY CNY Çin [Çin Yuan Renminbisi]0.003232 %
EUR EUR Euro Bölgesi [Euro]0.000000 %
NOK NOK Norveç [Norveç Kronu]-0.018409 %
XDR XDR FMI [Özel Çekme Haklarý]-0.041810 %
TWD TWD Tayvan [Yeni Tayvan Dolarý]-0.054457 %
SGD SGD Singapur [Singapur Dolarý]-0.055870 %
HKD HKD Hong Kong [Dolar]-0.055875 %
USD USD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý]-0.056589 %
CHF CHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý]-0.148165 %
INR INR Hindistan [Hindistan Rupisi]-0.158583 %
CAD CAD Kanada [Kanada Dolarý]-0.202589 %
KRW KRW Güney Kore [Güney Kore Wonu]-0.243993 %
JPY JPY Japonya [Japon Yeni]-0.245232 %
GBP GBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini]-0.376813 %
MXN MXN Meksika [Meksika Pesosu]-1.173888 %
BRL BRL Brezilya [Brezilya Reali]-2.593425 %
1 yýl :
DövizDeðiþim
XAU XAU Altýn (gram) [Altýn]21.217105 %
SEK SEK Ýsveç [Ýsveç Kronu]3.108953 %
CHF CHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý]1.800297 %
AUD AUD Avustralya [Avustralya Dolarý]0.301687 %
EUR EUR Euro Bölgesi [Euro]0.000000 %
TWD TWD Tayvan [Yeni Tayvan Dolarý]-0.176908 %
CNY CNY Çin [Çin Yuan Renminbisi]-2.031293 %
GBP GBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini]-2.828577 %
JPY JPY Japonya [Japon Yeni]-3.263422 %
XDR XDR FMI [Özel Çekme Haklarý]-3.618229 %
KRW KRW Güney Kore [Güney Kore Wonu]-3.947789 %
SGD SGD Singapur [Singapur Dolarý]-5.217013 %
HKD HKD Hong Kong [Dolar]-5.515391 %
CAD CAD Kanada [Kanada Dolarý]-5.865009 %
USD USD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý]-6.473422 %
NOK NOK Norveç [Norveç Kronu]-8.027860 %
INR INR Hindistan [Hindistan Rupisi]-9.286437 %
MXN MXN Meksika [Meksika Pesosu]-13.308590 %
BRL BRL Brezilya [Brezilya Reali]-26.437854 %
ARS ARS Arjantin [Arjantin Pesosu]-29.795449 %
döviz çeviricisi : Daha çok detay
Döviz cinsinden tutarı giriniz ve çevrilen tutarı görmek için buraya tıklayınız.
Tutarlar girilirken ondalýk ayracý olarak nokta da, virgül de kullanýlabilir.

DövizTutar
HKDHKD Hong Kong [Dolar / $ HK]
USDUSD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý / $]
EUREUR Euro Bölgesi [Euro / €]
AUDAUD Avustralya [Avustralya Dolarý / $ AU]
CADCAD Kanada [Kanada Dolarý / $ CA]
CHFCHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý / F CH]
CNYCNY Çin [Çin Yuan Renminbisi / Ұ]
GBPGBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini / £]
JPYJPY Japonya [Japon Yeni / ¥]
NZDNZD Yeni Zelanda [Yeni Zelanda Dolarý / $ NZ]
ZARZAR Güney Afrika [Güney Afrika Randý / R]
Not:
Bu sayfa, merkez bankaları tarafýndan yayýnlanan geçmiþ tarihli resmi döviz kurlarýný kullanmaktadýr. ’nin tarih ; 20 Eylül 2020 17:41 CEST.
Altýn (XAU), gümüþ (XAG), platin (XPT) ve paladyum (XPD) için kurlar gram þeklinde ifade edilmektedir (1 ons=31.103 gram).
Bütün resmi kurallar uygulanmaktadır.