fxtop.com currency converters and exchange rates history homepage

Döviz çiftleri

passado Geçmiþ tarihli dövizlerin çevrilmesi
grá Geçmiþ döviz kurlarý grafiði
comparação Geçmiþ karþýlaþtýrma grafiði
Mudanças Döviz kurlarýnýn geliþiminin interaktif dünya haritasý
diff Forex Eðilimleri
Conversor de divisas Normal döviz çeviricisi
par Eþ döviz portalý
inflation calculator nechto Fotolia Enflasyon Hesaplayýcýsý
2 tarih arasýndaki küresel enflasyon geliþim haritasý Enflasyon haritasý
Or Altýn (1g = 350.6 TRY)
Países Ülkelere göre döviz listesi
cruzadas Çapraz kurlar
equivalência Eþdeðerlik Tablosu
TRY Döviz
Temel döviz kurlarý
1 EUR=1.0805 USD
1 EUR=117.16 JPY
1 EUR=0.8806 GBP
1 USD=108.43 JPY
1 USD=0.9772 CHF
1 GBP=1.227 USD
1 USD=1.4203 CAD
1 USD=1.6672 AUD
1 EUR=1.0558 CHF
1 EUR=7.27 TRY
1 USD=6.73 TRY
Fxtop.com :
Bu site hakkında
Referans
Yayıncılar
Bize ulaşın
© 2019 FXTOP
Dersler: 04 Nisan 2020 19:33 CEST

Döviz çiftleri HKD Hong Kong [Dolar / $ HK] ile FJD Fiji [Fiji Dolarý]

Baþka döviz seçimi: Çevirme
Kaynak tutar:
Kaynak döviz:
Hedef döviz:

Son döviz kurlarý:
tarih 04 Nisan 2020 19:33 CEST
1 HKD-Hong Kong [Dolar / $ HK]=0.2965 FJD-Fiji [Fiji Dolarý]
1 FJD-Fiji [Fiji Dolarý]=3.3724 HKD-Hong Kong [Dolar / $ HK]
Döviz kuru geçmiþi : Daha çok detay
geçmiþ çizelgesi, büyütmek için týklayýn
Baþlangýç Baþlangýç 2020 Baþlangýç 2019 Baþlangýç 2018 Baþlangýç 2015 Baþlangýç 2010 Baþlangýç 1990 Baþlangýç 1953 Þamdan grafiði
Çapraz kurlar : Daha çok detay
DövizHKD
HKD
FJD
FJD
AUD
AUD
CAD
CAD
CHF
CHF
EUR
EUR
GBP
GBP
JPY
JPY
USD
USD
HKDHKD10.2965(*)0.21510.18320.12610.11940.105113.98670.129
FJDFJD3.372410.72530.61790.42510.40260.354547.16870.435
AUDAUD4.64981.378810.85190.58610.55510.488865.03570.5998
CADCAD5.4581.61841.173810.6880.65160.573876.33970.7041
CHFCHF7.93332.35241.70621.453510.94710.834110.96121.0234
EUREUR8.37642.48381.80141.53471.055810.8806117.15761.0805
GBPGBP9.51212.82062.04571.74281.1991.13561133.04241.227
JPYJPY0.07150.02120.01540.01310.0090.00850.007510.0092
USDUSD7.75232.29871.66721.42030.97720.92550.815108.4291

(*) Örnek:1 HKD-Hong Kong [Dolar / $ HK]=0.2965 FJD-Fiji [Fiji Dolarý]

Eþdeðerlik Tablosu : Daha çok detay
HKD
FJD
102.97
113.26
123.56
154.45
175.04
205.93
257.41
308.9
4011.86
5014.83
6017.79
7020.76
8023.72
9026.69
HKD
FJD
10029.65
11032.62
12035.58
15044.48
17050.41
20059.3
25074.13
30088.96
400118.61
500148.26
600177.91
700207.57
800237.22
900266.87
HKD
FJD
1 000296.52
1 100326.18
1 200355.83
1 500444.79
1 700504.09
2 000593.05
2 500741.31
3 000889.57
4 0001 186.1
5 0001 482.62
6 0001 779.15
7 0002 075.67
8 0002 372.2
9 0002 668.72
FJD
HKD
13.37
1.13.71
1.24.05
1.55.06
1.75.73
26.74
2.58.43
310.12
413.49
516.86
620.23
723.61
826.98
930.35
FJD
HKD
1033.72
1137.1
1240.47
1550.59
1757.33
2067.45
2584.31
30101.17
40134.9
50168.62
60202.34
70236.07
80269.79
90303.52
FJD
HKD
100337.24
110370.96
120404.69
150505.86
170573.31
200674.48
250843.1
3001 011.72
4001 348.96
5001 686.2
6002 023.44
7002 360.68
8002 697.92
9003 035.16
Belirtilenin çevrim kurlarýndaki deðiþiklikler Euro : Daha çok detay
En çok týrmanan dövizler en önce görünür
1 gün :
DövizDeðiþim
XAU XAU Altýn (gram) [Altýn]0.149925 %
EUR EUR Euro Bölgesi [Euro]0.000000 %
JPY JPY Japonya [Japon Yeni]-0.049130 %
AUD AUD Avustralya [Avustralya Dolarý]-0.057399 %
FJD FJD Fiji [Fiji Dolarý]-0.100089 %
CHF CHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý]-0.108255 %
HKD HKD Hong Kong [Dolar]-0.165501 %
XDR XDR FMI [Özel Çekme Haklarý]-0.172759 %
USD USD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý]-0.185099 %
CNY CNY Çin [Çin Yuan Renminbisi]-0.204000 %
TWD TWD Tayvan [Yeni Tayvan Dolarý]-0.209104 %
GBP GBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini]-0.238814 %
ARS ARS Arjantin [Arjantin Pesosu]-0.254970 %
KRW KRW Güney Kore [Güney Kore Wonu]-0.265469 %
CAD CAD Kanada [Kanada Dolarý]-0.311985 %
INR INR Hindistan [Hindistan Rupisi]-0.429642 %
SGD SGD Singapur [Singapur Dolarý]-0.437614 %
SEK SEK Ýsveç [Ýsveç Kronu]-0.557783 %
BRL BRL Brezilya [Brezilya Reali]-1.521191 %
NOK NOK Norveç [Norveç Kronu]-1.674763 %
MXN MXN Meksika [Meksika Pesosu]-1.695560 %
1 yýl :
DövizDeðiþim
XAU XAU Altýn (gram) [Altýn]30.389222 %
JPY JPY Japonya [Japon Yeni]7.002562 %
CHF CHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý]6.248222 %
TWD TWD Tayvan [Yeni Tayvan Dolarý]6.122584 %
HKD HKD Hong Kong [Dolar]5.525859 %
USD USD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý]4.246639 %
XDR XDR FMI [Özel Çekme Haklarý]2.416098 %
EUR EUR Euro Bölgesi [Euro]0.000000 %
CNY CNY Çin [Çin Yuan Renminbisi]-1.376903 %
SGD SGD Singapur [Singapur Dolarý]-1.807735 %
CAD CAD Kanada [Kanada Dolarý]-2.189686 %
GBP GBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini]-2.800228 %
FJD FJD Fiji [Fiji Dolarý]-3.499962 %
KRW KRW Güney Kore [Güney Kore Wonu]-4.311910 %
SEK SEK Ýsveç [Ýsveç Kronu]-4.766253 %
INR INR Hindistan [Hindistan Rupisi]-6.428797 %
AUD AUD Avustralya [Avustralya Dolarý]-12.275050 %
NOK NOK Norveç [Norveç Kronu]-14.570089 %
MXN MXN Meksika [Meksika Pesosu]-18.938110 %
BRL BRL Brezilya [Brezilya Reali]-24.191025 %
ARS ARS Arjantin [Arjantin Pesosu]-31.737783 %
döviz çeviricisi : Daha çok detay
Döviz cinsinden tutarı giriniz ve çevrilen tutarı görmek için buraya tıklayınız.
Tutarlar girilirken ondalýk ayracý olarak nokta da, virgül de kullanýlabilir.

DövizTutar
HKDHKD Hong Kong [Dolar / $ HK]
FJDFJD Fiji [Fiji Dolarý]
EUREUR Euro Bölgesi [Euro / €]
USDUSD Amerika Birleşik Devletleri [Amerikan Dolarý / $]
AUDAUD Avustralya [Avustralya Dolarý / $ AU]
CADCAD Kanada [Kanada Dolarý / $ CA]
CHFCHF Ýsviçre [Ýsviçre Frangý / F CH]
CNYCNY Çin [Çin Yuan Renminbisi / Ұ]
GBPGBP Büyük Britanya [ Ýngiliz Sterlini / £]
JPYJPY Japonya [Japon Yeni / ¥]
NZDNZD Yeni Zelanda [Yeni Zelanda Dolarý / $ NZ]
ZARZAR Güney Afrika [Güney Afrika Randý / R]
Not:
Bu sayfa, merkez bankaları tarafýndan yayýnlanan geçmiþ tarihli resmi döviz kurlarýný kullanmaktadýr. ’nin tarih ; 04 Nisan 2020 19:33 CEST.
Altýn (XAU), gümüþ (XAG), platin (XPT) ve paladyum (XPD) için kurlar gram þeklinde ifade edilmektedir (1 ons=31.103 gram).
Bütün resmi kurallar uygulanmaktadır.